Jdi na obsah Jdi na menu
 


CO NA NÁS PROZRADÍ OBLIČEJ

 

 

 

V obličeji,  jak praví staré čínské učení se odráží životní dráha člověka, jeho vlohy a temperament. Obličej každého z nás tak o nás mnohé prozradí je jako otevřená kniha pro toho kdo v ní umí číst.

 

 

 

UŠI:

uši ukazují na životní možnosti. Jejich nezvyklé tvary zejména odstávající bolce mohou jevit problémy v dětství. Stále červené uši prozrazují nerozvážnou mysl a vznětlivost. Tmavěji zbarvené oproti zbytku obličeje naznačují nedostatek životní energie. Velké uši s dlouhými lalůčky značí inteligenci.

 

OBOČÍ:

tvar a hustota obočí vypovídá o slávě a pověsti. Výrazně klenuté obočí značí lidé kteří snadno dosáhnou svého cíle jsou psychicky vyrovnaní a umělecky nadaní. Obočí mířící vzhůru prozrazuje aktivního člověka s pozitivním přístupem k životu. Oproti tomu obočí směřující dolů říká o svém nositeli že není v životě příliš spokojen. Krátké obočí vypovídá o rozhodném a vášnivém nositeli. Rovné obočí ukazuje na klidnou mysl a dostatek fyzické síly.

 

OČI:

jak se říká: „ oko je okno do duše“. Jeho tvar  představuje moudrost, vitalitu a inteligenci. Hluboko posazené oči ukazují na romantického snílka a intelektuála který je dobrý ve finančních záležitostech. Duhovka která je po celém svém obvodu obklopena bělmem značí dobrodružnou povahu. Velké kulaté oči s velkými zorničkami a dlouhými a hustými řasy ukazují na člověka klidné, trpělivé a laskavé povahy.

 

NOS:

nos značí bohatství a úspěch. Velký nos je příslibem bohatství a hojnosti. Malý nos značí srdečného člověka. Naproti tomu tenký a kostnatý egocentrickou a puntičkářskou povahu.Dlouhý a rovný symbolizuje spolehlivého a chápavého člověka.

 

RTY:

rty vypovídají o temperamentu. Poklesávající koutky značí nespokojeného nositele. Plné tlusté a rovné rty prozrazují srdečného člověka. Zakřivené rty prozrazují často o nositeli jeho egocentrickou povahu.

 

ČELO:

čelo symbolizuje charakter.Vysoké a čtverhranné  čelo vypovídá o intelektuálních schopnostech a dobrém rodinném zázemí. Směrem nahoru úžící se čelo prozrazuje nositele mající rád vzrušení. Kulaté a vysoké čelo poukazuje na osobu klidné povahy.

 

BRADA:

brada je symbol síly. Hranaté okraje brady prozrazují umíněnou povahu. Vystupující bradu do popředí mívají často lidé bojovné povahy. Naproti tomu ustupující brada poukazuje na člověka s nedostatkem energie. Důlek na bradě vypovídá o nositeli že je rád středem pozornosti a dění a miluje lichotky a obdiv.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář